שאלות נפוצות

מדובר במכשיר בעל טכנולוגיית הלייזר המתקדמת בעולם, הפועלת באמצעות גלים אקוסטיים ולא באמצעות חום ולכן היא הבטוחה ביותר לשימוש כיום בעולם ומשיגה את התוצאות המקסימליות במינימום זמן. מכשיר זה פועל להצערת העור, להסרת כתמים ופיגמנטציה ולהסרת קעקועים.

אורך הטיפול הוא אינדיבידואלי ותלוי בגורמים שונים כגון גיל הלקוח, מיקום הטיפול בגוף, סוג העור. כמו כן הדבר תלוי בסוג הטיפול- הסרת כתמים וקעקועים תלויה גם בעומק הטיפול, צבע וסוג הקעקוע או הכתם וכו'. גם בהסרת שיער יש תלות בסוג העור והשערה. ככלל, חשוב לציין, שטכנולוגיית הפיקו-שנייה הינה המהירה ביותר לטיפול והתוצאות מושגות בדרך כלל כבר בטיפול השלישי או הרביעי. בתחום הסרת השיער מדובר בסדרה קצת יותר ארוכה של טיפולים.

למרבית האנשים אין כל מגבלה המונעת מהם לעבור טיפול בלייזר, אולם לפני התחלה של כל טיפול יש להיוועץ בצוות המקצועי שלנו ולמלא שאלון רפואי. ישנן מחלות ומגבלות נוספות ברקע הרפואי של הלקוח העשויות למנוע ממנו או לדחות את קבלת הטיפול למועד מתאים. חשוב שהלקוח יעלה את הדברים בפגישת הייעוץ.

לרשת מגוון מכשירי לייזר, המתקדמים ביותר להסרת שיער, המאפשר התאמה של הטיפול לסוגי עור שונים ולגבי לקוח ספציפי, התאמה של המכשיר לאזור בגוף או לשלב שבו נמצא הטיפול.

הטכנולוגיה החדשנית שבשימוש הרשת, מאפשרת הסרת קעקועים בכל הצבעים, כולל ירוק, כחול וצהוב באופן מלא ובמספר טיפולים קצר.

מכשירי ה-PicoWay שלנו מטפלים במיצוק וחידוש העור בגישה בלתי פולשנית וללא מחטים. עם העלייה בגיל ישנה ירידה בייצור הקולגן בגוף. טכנולוגיית הלייזר החדשנית שלנו, הפועלת בשכבות עמוקות יותר של העור, מסייעת לגוף בבנייה מחודשת של קולגן ואלסטין המסייעים לגמישות ולמיצוק של העור ותורמים בכך לאפקט המתיחה בעור.

כמובן. בטיחות הלקוח עומדת בבסיס תפיסתנו. למכשירים שלנו אישורי F.D.A.     האמריקני, CE האירופאי, אישורי משרד הבריאות הישראלי ומכון התקנים.